Par mums
MA Mācību Centrs
» MA » Par mums


SIA” Miesassargu Aģentūra” dibināta 2000. gadā. kā drošības menedžmenta kompānija, kurā uzņēmēji vai privātpersonas var noalgot sev nepieciešamos drošības darbiniekus, saņemt Riska menedžmenta pakalpojumus, vai paaugstināt darbinieku kvalifikāciju un profesionālo līmeni.

Aģentūrā strādā atvaļināti drošības struktūru virsnieki ar lielu pieredzi LR valsts augstu amatpersonu, kā arī citu valstu amatpersonu un VIP personu drošības nodrošināšanā. Mūsu drošības aģentu atlasi un novērtēšanu veic aģentūras vadošie speciālisti sadarbībā ar personāla psihologiem, kuriem ir darba pieredze drošības struktūrās.

Aģentūras apmācību programmas sagatavo un vada augstas klases speciālisti,- cīņu mākslas instruktori, praktiskās šaušanas instruktori, ekstremālās un VIP auto vadīšanas instruktori. Speciālisti savas kvalifikācijas ieguvuši Latvijas augstskolās, kā arī savas profesionālās prasmes pilnveidojuši Izraēlā, Vācijā, ASV, Zviedrijā, Somijā, Anglijā, Krievijā.

SIA” Miesassargu Aģentūra” sadarbībā ar Biznesa Augstskolu “Turība” ir izstrādājusi augstākās profesionālās izglītības programmu “Drošības speciālists”. Tā ir 2 gadu apmācību programma, kas paredzēta privātpersonu un uzņēmējdarbības drošībai. Programma 2003 gadā ir licencēta un akreditēta LR Izglītības Ministrijā.

Mūsu darbu un apmācību kvalitāti ir novērtējušas tādas LR valsts struktūras kā: Valsts prezidenta un saeimas drošības dienests, LR Nacionālo Bruņoto spēku vienības, LR Ministriju struktūrvienības, Valsts un pašvaldību policijas darbinieki.

Mūsu darbības pamatprincipi ir individuāla pieeja katram klientam piedāvājot augstas kvalitātes un profesionālus pakalpojumus, kuri atbilst viņu interesēm un prasībām.Miesassargu aģentūra
Izstrāde: www.tux.lv
2007
Informācija pa tālruni
29100600